logo

Про нас

Благодійний фонд "Маленькі серця" - створило милосердя. Бажання допомогти. Врятувати. Подарувати любов. Зігріти ...Вже декілька років ми допомагаємо самим незахищеним живим істотам - дітям-сиротам з інвалідністю та безпритульним тваринам. Сотні маленьких сердечок - б'ються! Хтось знайшов дім, хтось став здоровий, а хтось просто щасливий. Ми щиро вважаємо, що допомагати нужденним - обов'язок кожної людини і закликаємо Вас творити добро, разом з нами!

Забезпечення ліками дітей сиріт з інвалідністю

Одне з найважливіших завдань фонду – забезпечення підопічних лікарськими препаратами, придбання яких не оплачується з державного бюджету. Як правило, це найсучасніші препарати. Їх вартість дуже висока, але й ефект від їх застосування також дуже високий. Всі ліки закуповуються згідно з медичними вимогами. Використання за призначенням, контролюється координаторами нашого фонду.

Крім ліків, для будь-яких медичних процедур потрібні так звані витратні матеріали. Сюди відносяться предмети одноразового використання, які щодня необхідні в клініках для різних маніпуляцій – таких як введення ліків або взяття аналізів.