logo

Про нас

Благодійний фонд "Маленькі серця" - створило милосердя. Бажання допомогти. Врятувати. Подарувати любов. Зігріти ...Вже декілька років ми допомагаємо самим незахищеним живим істотам - дітям-сиротам з інвалідністю та безпритульним тваринам. Сотні маленьких сердечок - б'ються! Хтось знайшов дім, хтось став здоровий, а хтось просто щасливий. Ми щиро вважаємо, що допомагати нужденним - обов'язок кожної людини і закликаємо Вас творити добро, разом з нами!

Я волонтер

Волонтерство – це досить широкий спектр робіт, пов’язаних з наданням добровільної і, що важливо, безоплатної допомоги всім, хто цього потребує. Допомагаючи іншим людям або тваринам, здійснюючи добрі справи на благо суспільства, добровольці часто знаходять душевний спокій і рівновагу, нівелюють внутрішній протест проти соціальної нерівності. Це відчуття власної значущості настільки важливо для деяких людей, що все більше їх число замислюється про те, як стати волонтером, як, не володіючи великими фінансовими можливостями, взяти участь у чомусь дійсно важливому для суспільства в цілому. Саме тому в Україні та інших країнах світу, виникає все більше об’єднань небайдужих людей, пов’язаних спільною метою, безкорисливо несучих добро тим, хто цього потребує.

Як стати волонтером?

  1. Уважно ознайомитися з діяльністю нашого фонду.
    Пріоритетними напрямками діяльності нашого фонду, є надання допомоги дітям-сиротам з інвалідністю (ДЦП, синдром Дауна, аутизм) і безпритульним тваринам.
  2. Оцінити свої можливості і вільний час.
    Необхідно розрахувати сили, можливості і час, які у Вас є. Важливо зрозуміти, наскільки часто Ви, як потенційний доброволець готові допомагати нужденним. Середня періодичність – один раз в тиждень, 2-3 години. Але допомога повинна бути регулярна, інакше вона не має сенсу. Однак, перш ніж стати волонтером в дитячому будинку, лікарні, хоспісі або притулку, подумайте – чи зможете Ви максимально терпляче і доброзичливо працювати, щодня пропускаючи через себе їх біль і страждання, ставитися до них без жалю, а з діяльною участю і розумінням.
  3. Заповнити анкету волонтера.
    Допомогти всім відразу неможливо, тому, заповнивши анкету і вибравши для себе пріоритетний напрямок, Ви допоможете собі і нам визначити, кому саме Ви будете допомагати.
  4. Прийти на зустріч волонтерів.
    Так зване, вступне заняття школи добровольців. Це разовий тренінг – 3-4 години. Тут буде розказано про правила, про складні ситуації, з якими стикаються волонтери, разом з координатором Ви визначите, чим саме будете займатися. Порівняєте свої можливості з запитами. Тут Ви отримаєте контакти координатора свого напрямку і нарешті почнете допомагати.

Стати волонтером: