logo

Про нас

Благодійний фонд "Маленькі серця" - створило милосердя. Бажання допомогти. Врятувати. Подарувати любов. Зігріти ...Вже декілька років ми допомагаємо самим незахищеним живим істотам - дітям-сиротам з інвалідністю та безпритульним тваринам. Сотні маленьких сердечок - б'ються! Хтось знайшов дім, хтось став здоровий, а хтось просто щасливий. Ми щиро вважаємо, що допомагати нужденним - обов'язок кожної людини і закликаємо Вас творити добро, разом з нами!

Про фонд

Хто ми?

Команда волонтерів, об’єднана однією метою – допомогою тим, хто її потребує найбільше.

Кому ми допомагаємо?

Дітям-сиротам з інвалідністю та безпритульним тваринам.

Місія Фонду?

Просування ідей благодійності в суспільстві, створення механізму надання безоплатної допомоги організаціями і приватними дарителями, наснагу на усвідомлені добрі справи.

Як розподіляється перерахована допомога?

Не менш 90% пожертвуваних Вами коштів розподіляються на лікування важкохворих дітей або допомогу бездопритульним тваринам. Решта коштів спрямовуються на організацію благодійних програм та акцій, адміністративні витрати фонду, а також роботи телефонної благодійної лінії.

Як проводиться звітність?

Процес оформлення звітів займає певний час. Тому на сайті по мірі формування публікуються звіти за минулі періоди. У липні – за червень, в серпні – за липень. Якщо Вам потрібна більш детальна інформація, Ви завжди її зможете отримати зателефонувавши до нас.

about_foundation