logo

Про нас

Благодійний фонд "Маленькі серця" - створило милосердя. Бажання допомогти. Врятувати. Подарувати любов. Зігріти ...Вже декілька років ми допомагаємо самим незахищеним живим істотам - дітям-сиротам з інвалідністю та безпритульним тваринам. Сотні маленьких сердечок - б'ються! Хтось знайшов дім, хтось став здоровий, а хтось просто щасливий. Ми щиро вважаємо, що допомагати нужденним - обов'язок кожної людини і закликаємо Вас творити добро, разом з нами!

Закордонне лікування дітей інвалідів

Наш фонд співпрацює з найкращими дитячими клініками України, в яких працюють висококваліфіковані лікарі, прекрасні фахівці і захоплені своєю роботою люди. Вони дають надію на одужання і часом творять справжні дива. Але бувають медичні випадки, з якими наші лікарі впоратися не можуть. Чи не тому що вони гірше, ніж їхні закордонні колеги, а тому що Українська сучасна медицина почала розвиватися пізніше, ніж в Англії, Німеччині, Ізраїлі, США. У лікарів в цих країнах більше досвіду, лікарні краще оснащені, тому найскладніших наших хворих ми відправляємо за кордон.

Рішення про необхідність закордонного лікування приймається лікарями – експертами фонду, які розглядають всі складні медичні випадки. Підкреслюємо: ми оголошуємо збір коштів на закордонне лікування тільки для тих дітей, кому неможливо допомогти в Україні. Це діти, яким потрібні складні операції, новітні види лікування, рідкісні технології терапії.

Діяльність фонду не обмежується одним лише пошуком грошей – співробітники фонду і лікарі списуються з зарубіжними колегами, відправляють їм виписки і результати обстежень, підшукують для дитини клініки за кордоном, обговорюють з лікарями тактику лікування.

Лікування в зарубіжних клініках дає їм шанс одужати. Ми від щирого серця дякуємо всім нашим жертводавцям, які перераховують на рахунок фонду гроші з призначенням платежу «Благодійна пожертва на оплату лікування за кордоном». Ця допомога дуже потрібна і завжди знайде свого адресата.

overseas_treatment