logo

Про нас

Благодійний фонд "Маленькі серця" - створило милосердя. Бажання допомогти. Врятувати. Подарувати любов. Зігріти ...Вже декілька років ми допомагаємо самим незахищеним живим істотам - дітям-сиротам з інвалідністю та безпритульним тваринам. Сотні маленьких сердечок - б'ються! Хтось знайшов дім, хтось став здоровий, а хтось просто щасливий. Ми щиро вважаємо, що допомагати нужденним - обов'язок кожної людини і закликаємо Вас творити добро, разом з нами!

Адресна допомога

Фонд займається адресною допомогою і буде нею займатися надалі, намагаючись знаходити системні рішення, що усувають причини соціальних проблем.

На жаль, життя – це не завжди низка радісних подій. Біда приходить раптово, не повідомляючи нас про візит. Вона не розрізняє ні віку, ні расової приналежності, ні соціального статусу. Але в кожному з нас, попри все, живе надія впоратися з бідою.

Щодня до нас приходять нові прохання про допомогу. Часто виявляється, що допомога потрібна навіть не сьогодні – вона потрібна була вчора … Для цих випадків ми хочемо накопичити деякий запас, щоб завжди мати під рукою необхідну суму для термінової допомоги.

У наданні адресної допомоги ми беремо до уваги наступні правила, якi дозволяють домогтися максимальної ефективності:

  • Кожне звернення уважно розглядається експертною радою. Вивчаються всі альтернативні джерела фінансування і можливі шляхи розв’язання проблеми.
  • Допомога направляється тільки на конкретні потреби благоотримувача.
  • Грошова допомога не передається в руки благоотримувачів (опікуваним установам). Фонд забезпечує необхідний вид лікування, життєзабезпечення або іншу форму надання допомоги.

Якщо ви опинилися наодинці зі своїм горем, потребуєте дорогого лікування або іншого роду соціальної підтримки, не впадайте у відчай і не втрачайте надію. Ми постараємося допомогти!

address_help