logo

Про нас

Благодійний фонд "Маленькі серця" - створило милосердя. Бажання допомогти. Врятувати. Подарувати любов. Зігріти ...Вже декілька років ми допомагаємо самим незахищеним живим істотам - дітям-сиротам з інвалідністю та безпритульним тваринам. Сотні маленьких сердечок - б'ються! Хтось знайшов дім, хтось став здоровий, а хтось просто щасливий. Ми щиро вважаємо, що допомагати нужденним - обов'язок кожної людини і закликаємо Вас творити добро, разом з нами!

Мітинг «Зупиніть бійню бездомних тварин» відбувся під стінами прокуратури

У понеділок, 24 жовтня, зоозахисники та небайдужі до злочинів проти тварин люди зібралися о 11 годині дня біля стін прокуратури Шевченківського району з вимогою ретельного слідства в справі одіозного шкуродера Олексія Святогора.

Нагадаємо, Святогор, який любить хизуватися плодами своєї кривавої діяльності, стверджуючи, що на його рахунку «більше 1000 убитих тварин», може бути притягнутий до відповідальності за Кримінальним кодексом, оскільки ще 7 вересня проти нього було порушено справу. Правда, наскільки відомо активістам, за півтора місяці воно не просунулося ні на крок.

Пізніше стало відомо, що свідків все-таки викликали якраз минулої суботи, поки мова йде про 3-4 людей.

Крім цього, ще одна новоявлена душогубка і спільниця досвідченого шкуродера – Ірина Кременовская – також повинна відповідати за скоєні злочини і пропаганду насильства. Вдалося вплинути на керівництво НАНУ, де жінка працювала секретарем, після чого її звільнили.

Святогор і Кременовська можуть бути засуджені до 5 років позбавлення волі відповідно до частини 3 статті 300 Кримінального кодексу України ( «Пропаганда культу насильства і жорстокості»).