logo

Про нас

Благодійний фонд "Маленькі серця" - створило милосердя. Бажання допомогти. Врятувати. Подарувати любов. Зігріти ...Вже декілька років ми допомагаємо самим незахищеним живим істотам - дітям-сиротам з інвалідністю та безпритульним тваринам. Сотні маленьких сердечок - б'ються! Хтось знайшов дім, хтось став здоровий, а хтось просто щасливий. Ми щиро вважаємо, що допомагати нужденним - обов'язок кожної людини і закликаємо Вас творити добро, разом з нами!

Команда волонтерів привезла допомогу і свято в Будинок дитини в Житомирській області

Як ми і обіцяли, команда БФ «Маленькі серця» у п’ятницю, 4 листопада, здійснила поїдку в Житомирський обласний будинок дитини у місті Новоград-Волинському, де виховуються діти сироти з інвалідністю (гідроцефалія, ДЦП, порок серця, синдром Дауна).

Ми обрали саме цей заклад у зв’язку з тим, що територіальне розташування та недостатнє державне фінансування залишають Будинок дитини на межі виживання, де керівництво покладає великі надії на благодійну допомогу.

Для малюків вдалося влаштувати справжнє свято: з казковими героями, мильними бульбашками, кулями, подарунками та солодощами!
А завдяки Вам, усім небайдужим жертводавцям, зібрали просто величезну кількість допомоги! В їх числі памперси, ліки, одяг, їжа, засоби гігієни, велосипеди, столи для годування, гойдалки.

Наша делегація складалася з автівок(бус і 4 легкові) та 14 волонтерів!

А тепер надважлива частина – це реверанси кожному, хто допоміг і приєднався до цієї благодійної справи:
Величезна подяка Риті Захаренковій, Юрію Тимченку, Сніжані Гармаш, Марії Гусєвій, Вікторії Хачеріді, Дмитру Олеговичу за колосальний внесок в реалізації запланованого. Вони забезпечили дитячий будинок всім, чим тільки можна мінімум на 3-4 місяці! Крім цього оплатили розважальну програму і надали ресурси для ремонту корпусів.

Окрема подяка двом народним депутатам Олександру Дроздику й Геннадію Кривошеї, єдиним з можновладців, які відгукнулися допомогли дітям.

А також за потужну фінансову допомогу від небайдужих Українців (саме так, з великої літери): спасибі за речі Ваших діток, за посилки і передачі, навіть з-за кордону. Дякуємо Борщагівському ХімФарм заводу за благодійну допомогу у вигляді необхідних препаратів та ліків.

Завдяки вашим добрим серцям радісно б’ються маленькі серця!!!

А тепер звіт:

З огляду на те, що майже все оплатили благодійники, гроші з фінансової допомоги на карту пішли на часткову закупівлю ліків:

Фінінсово допомоги надійшло:
8901,16 грн.
Залишок з попередньої поїздки:
2597,19 грн.
ВСЬОГО:
11498,35 грн.
витрачено:
4619,10 грн.
Залишок на наступні поїздки:
6879,25 грн.