logo

Про нас

Благодійний фонд "Маленькі серця" - створило милосердя. Бажання допомогти. Врятувати. Подарувати любов. Зігріти ...Вже декілька років ми допомагаємо самим незахищеним живим істотам - дітям-сиротам з інвалідністю та безпритульним тваринам. Сотні маленьких сердечок - б'ються! Хтось знайшов дім, хтось став здоровий, а хтось просто щасливий. Ми щиро вважаємо, що допомагати нужденним - обов'язок кожної людини і закликаємо Вас творити добро, разом з нами!

Британський фотограф показав людей з інвалідністю “з іншого боку”

Британська благодійна організація опублікувала серію прекрасних фотографій в надії змінити ставлення суспільства до людей з інвалідністю.

Відомий фотограф Ренкін, в об’єктив якого потрапляли Мадонна і Королева Британії, зробив незвичайні портрети, що кидають виклик стереотипам.

Серія знімків є частиною запущеної в п’ятницю кампанії «Я ось такий!» Благодійної організації Royal Mencap Society.

Опитування понад 2 тис осіб, проведене Mencap і Ipsos MORI, показало, що більшість не вважає людей з обмеженими можливостями навчання «тягарем» для суспільства, в той час як 40 відсотків не змогли однозначно відповісти на це питання.

В той же час шість відсотків людей, які взяли участь в дослідженні, сказали, що будуть відчувати себе некомфортно, відвідуючи, наприклад, басейн з інвалідами.