logo

Про нас

Благодійний фонд "Маленькі серця" - створило милосердя. Бажання допомогти. Врятувати. Подарувати любов. Зігріти ...Вже декілька років ми допомагаємо самим незахищеним живим істотам - дітям-сиротам з інвалідністю та безпритульним тваринам. Сотні маленьких сердечок - б'ються! Хтось знайшов дім, хтось став здоровий, а хтось просто щасливий. Ми щиро вважаємо, що допомагати нужденним - обов'язок кожної людини і закликаємо Вас творити добро, разом з нами!

Закликаємо пожертвувати речі для акції на “Великому грузинському застіллі” (24 вересня)

БФ «МАЛЕНЬКІ СЕРЦЯ» закликає всіх небайдужих ВНЕСТИ СВОЮ ЛЕПТУ У БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ на заході “Велике грузинське застілля” знаменитого виробника мінеральних вод «Боржомі», який відбудеться в Національному ботанічному саду ім. М. Гришка 24-25 вересня.

Для того щоб допомогти Фонду зібрати кошти для дітей-інвалідів та безпритульних тварин, Ви можете надати нам для продажу на ярмарку фестивалю наступні речі:
– Хендмейд продукцію (тематичну, з грузинської символікою, орігамі);
– Будь-які недорогоцінні прикраси;
– Поліграфічну продукцію (листівки, календарі, блокноти);
– Іграшки (не перевищують 10 см в довжину, особливо символи Грузії – барси, але підійдуть і тигри, а також баранці);
– Солодощі (пахлава, чурчхелла, гозінакі і т.п .; пряники з символікою Грузії).

Оскільки «застілля» має бути багатолюдним – вам вдасться істотно допомогти найнезахищеніщим. Виручені кошти підуть на організацію свята осені в будинку малятка ім.Городецкого і допомогу Бородянському притулку для тварин.

* Вартість участі на фестивалі 2000 грн.

Варто відзначити, що організатори обіцяють, перш за все, ближче познайомити українців з традиціями грузинської кухні, представивши гастрономічні шедеври 12 регіонів колоритної кавказької країни.

Вони вже анонсували присутність 40 ресторанів і безлічі розважальних майданчиків на території в 2 гектари. На ваших очах найкращі кухарі будуть робити знамениті грузинські хачапурі і хінкалі, пропонуючи особисто приготувати аджику і соус сацебелі. Також кияни та гості столиці зможуть продегустувати незліченну кількість грузинських вин з різних сортів винограду.

14333835_1786598671621939_6432597419856765227_n